6В01703 – "ОРЫС ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ" БІЛІМ БЕРУ БАҒДАРЛАМАСЫН 2022 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ТАЛҚЫЛАУ

2022-03-10 | Жаңалықтар

2022 жылдың 10 наурызында Шет тілдері кафедрасында 2022 жылға арналған "Орыс тілі мен әдебиеті" білім беру бағдарламасы талқыланды. Отырысқа "Орыс тілі мен әдебиеті"ББ оқытушылары мен білім алушылары қатысты. Пікірталас нәтижесінде білім беру бағдарламасына "сөзжасам және сөйлеудің атаулы бөліктерінің морфологиясы", "сөйлеудің етістік және қызметтік бөліктерінің морфологиясы", "орыс тілінде оқытпайтын мектептерде орыс тілін оқыту әдістемесі", "Орыс әдеби сынының тарихы"сияқты жаңа пәндерді енгізу туралы шешім қабылданды.  Айта кетерлігі, студенттер отырысқа белсенді қатысып, кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамымен қаралған және мақұлданған құнды ұсыныстар енгізді.

Бөлісу